Nachádzate sa tu

  • English
  • Magyar
  • Slovenčina

ELEKRTICKÝ SYSTÉM DETEKCIE SILOVÉHO POĽA A VÝSTRAHY

Je vhodný na poplach prevádzkovateľa antény, keď rameno, plošina alebo vedierka prechádzajú cez pracovnú zónu živého vedenia. Prostredie detekcie vždy závisí od umiestnenia detektora. Výstražné signály detektora sú zvuk sirény s vysokým výkonom a / alebo upozornenie. Možnosť, ktorá blokuje pohyb riadeného anténneho zariadenia pomocou výstupu relé. Na viacerých miestach antény (L2 a L5) je možné umiestniť viac senzorov na požiadanie, navyše užívateľ môže zvoliť štyri úrovne detekčného napätia pomocou zabudovaného prepínača (L2 - L5).

Kód produktu
547923

Recommended products

VKP-TD-50M - Detektor intenzity poľa

Detektor intenzity poľa VKP-TD 50 M je prijímač s vysokou citlivosťou a selektivitou. Jednotka dokáže detegovať elektrické pole generované sieťovými napäťovými káblami 230V / 50Hz.

ELEKTROMER, UMELÉ ZAŤAŽENIE -VKP-MT-3F

Umelá záťaž typu A VKP-MT/3F slúži na orientačné zistenie prevádzkyschopnosti a chýb jedno- a trojfázových elektromerov. Zaťažovací prúd sa dá meniť vo veľkých odstupoch v rozmedzé 4-60 A.

VKP-TD04-20K - Detektor intenzity poľa

Pevný detektor intenzity poľa VKP-TD04 20K je prijímač s vysokou citlivosťou a selektivitou. Jednotka dokáže detegovať elektrické pole generované živými drôtmi 0,4-20 kV.

Stránky