Nachádzate sa tu

  • English
  • Magyar
  • Slovenčina

Detektor silového poľa pre montáž na prilbu -VKP-TDS-35

Úlohou analyzátora intenzity poľa typu VKP-TDS-35 je upozorniť pracovníkov pri detekcii napájacieho zariadenia s napätím 10 k 35 kV do vzdialenosti 2 metre. Zistí intenzitu elektrického poľa a ak signál prekročí prednastavenú hodnotu, snímač, ktorý je umiestnený vo vnútri prilby, vydá zvukový signál. Detektor intenzity poľa môže byť umiestnený vo vnútri bezpečnostnej prilby. Zariadenie má flexibilnú vložku, ktorú je možné vložiť do prilby pomocou uchopovacích hrotov.

typ
VKP-TDS-35

kvalifikácia
EN 61010-1

EN 61326-1

Kód produktu
547 916

Recommended products

ELEKTROMER, UMELÉ ZAŤAŽENIE -VKP-MT-3F

Umelá záťaž typu A VKP-MT/3F slúži na orientačné zistenie prevádzkyschopnosti a chýb jedno- a trojfázových elektromerov. Zaťažovací prúd sa dá meniť vo veľkých odstupoch v rozmedzé 4-60 A.

VKP-TD04KV - Detektor intenzity poľa

Detektor intenzity poľa VKP-TD04KV je prijímač s vysokou citlivosťou a selektivitou. Jednotka je schopná detegovať elektrické pole generované sieťovými napäťovými káblami 0,4 kV.

PRÍSTROJ NA SLEOVANIE FÁZ NA ZBERNICIACH

Rádiofrekvenčná súprava A VKP-AMM pre meranie prúdu je vhodná pre rýchle meranie prúdu v sietiach 0,4-35 kV (so zbernicami alebo s vonkajším vedením).  Meracia súprava pozostáva z vysielača s prúdo

ELMA 2000x

S LED svietidlom veľkej intenzity, s meracím vedením s extra ohybnou so silikónovou izoláciou.    

Stránky