Nachádzate sa tu

  • English
  • Magyar
  • Slovenčina

NÍZKONAPÄŤOVÁ FÁZOVACIA SÚPRAVA PRE SIETE 0,4 kV VKP-FE/04

Prístroj na porovnávanie fáz  NN je určený pre stotožňovanie fáz v trojfázových sietiach 0,4 kV (vzdušné alebo káblové vedenia) medzi rozvodňou, respektíve medzi vzdialeným bodom.   
Vysielač treba v každom prípade pripojiť k fázovým vodičom v rozvodni.  Pri vzďaľované sa s prijímačom od rozvodne v ktoromkoľvek bode siete sa dá zistiť súhlasnosť s jednotlivými fázami v rozvodni.     
Spojenie medzi vysielačom a prijímačom sa uskutočňuje pomocou rádiového spojenia. Jej dosah sa môže meniť medzi 100 a 2000 m, podľa podmienok šírenie rádiového signálu.  

Kvalifikácia
EN 61010-1

EN 61010-2-031

EN 61326-1

Kód výrobku 
547 912

Recommended products

PRÍSTROJ NA SLEOVANIE FÁZ NA ZBERNICIACH

Rádiofrekvenčná súprava A VKP-AMM pre meranie prúdu je vhodná pre rýchle meranie prúdu v sietiach 0,4-35 kV (so zbernicami alebo s vonkajším vedením).  Meracia súprava pozostáva z vysielača s prúdo

ELEKTROMER, UMELÉ ZAŤAŽENIE -VKP-M2

Umelá záťaž typu VKP-MT/3F slúži na orientačné zistenie prevádzkyschopnosti a chýb jedno- a trojfázových elektromerov. Zaťažovací prúd sa dá meniť vo veľkých odstupoch v rozmedzé 4-60 A.

ELMA 2100x

S LED svietidlom veľkej intenzity, s meracím vedením s extra ohybnou so silikónovou izoláciou.    

VKP-TD-50M - Detektor intenzity poľa

Detektor intenzity poľa VKP-TD 50 M je prijímač s vysokou citlivosťou a selektivitou. Jednotka dokáže detegovať elektrické pole generované sieťovými napäťovými káblami 230V / 50Hz.

Stránky