Nachádzate sa tu

  • English
  • Magyar
  • Slovenčina

PRÍSTROJ NA SLEOVANIE FÁZ NA ZBERNICIACH

Prístroj je vhodný na priebežnú signalizáciu prítomnosti napätia na zberniciach s menovitým napätím 10,20 a 35 kV. Prístroj sa odporúča používať pre vnútorné i vonkajšie zapuzdrené zariadenia, na miestach chránených pred vlhkom. Prítomnosť napätia sa signalizuje blojavým svetlom. Prístroj nemá vnútorné napájanie, jeho používanie je časovo neobmedzené.  Nepotrebuje žiadnu údržbu, dá sa namontovať aj pod napätím.

Kvalifikácia
EN 61010-1

EN 61326-1

Typ
VKP-FF-35

Kód výrobku
515185

Recommended products

ELEKTROMER, UMELÉ ZAŤAŽENIE -VKP-M2

Umelá záťaž typu VKP-MT/3F slúži na orientačné zistenie prevádzkyschopnosti a chýb jedno- a trojfázových elektromerov. Zaťažovací prúd sa dá meniť vo veľkých odstupoch v rozmedzé 4-60 A.

VKP-TD04KV - Detektor intenzity poľa

Detektor intenzity poľa VKP-TD04KV je prijímač s vysokou citlivosťou a selektivitou. Jednotka je schopná detegovať elektrické pole generované sieťovými napäťovými káblami 0,4 kV.

ELMA 2100x

S LED svietidlom veľkej intenzity, s meracím vedením s extra ohybnou so silikónovou izoláciou.    

PRÍSTROJ NA SLEOVANIE FÁZ NA ZBERNICIACH

Rádiofrekvenčná súprava A VKP-AMM pre meranie prúdu je vhodná pre rýchle meranie prúdu v sietiach 0,4-35 kV (so zbernicami alebo s vonkajším vedením).  Meracia súprava pozostáva z vysielača s prúdo

VKP-TD04-20K - Detektor intenzity poľa

Pevný detektor intenzity poľa VKP-TD04 20K je prijímač s vysokou citlivosťou a selektivitou. Jednotka dokáže detegovať elektrické pole generované živými drôtmi 0,4-20 kV.

Stránky