Nachádzate sa tu

  • English
  • Magyar
  • Slovenčina

RÁDIOFREKVENČNÝ PRÍSTROJ NA ZOSÚLADENIE FÁZ

Prístroj je vhodný na  zosúladenie fáz sietí VN pod napätím pred ich spojením. Súprava prístrojov sa skladá z vysielača a prijímača, s rádiofrekvenčným spojením.    
Prijímač vydáva odlišné svetelné a zvukové signály o tom, či zistil fázu súhlasnú alebo odlišnú od fáze pripojenej na vysielač. Zisťovanie je možné vykonávať priebežne, bez časového obmedzenia.  Vzdialenosť pre dorozumievanie medzi vysielačom a prijímačom je 15-20 m. Prístroje sa môžu používať s manipulačnou tyčou pre príslušnú úroveň napätia.

 

Recommended products

PRÍSTROJ NA SLEOVANIE FÁZ NA ZBERNICIACH

Rádiofrekvenčná súprava A VKP-AMM pre meranie prúdu je vhodná pre rýchle meranie prúdu v sietiach 0,4-35 kV (so zbernicami alebo s vonkajším vedením).  Meracia súprava pozostáva z vysielača s prúdo

VKP-TD-50M - Detektor intenzity poľa

Detektor intenzity poľa VKP-TD 50 M je prijímač s vysokou citlivosťou a selektivitou. Jednotka dokáže detegovať elektrické pole generované sieťovými napäťovými káblami 230V / 50Hz.

VKP-TD04KV - Detektor intenzity poľa

Detektor intenzity poľa VKP-TD04KV je prijímač s vysokou citlivosťou a selektivitou. Jednotka je schopná detegovať elektrické pole generované sieťovými napäťovými káblami 0,4 kV.

Stránky